Aktualności:

Od 15 Października w firmie mamy przerwę urlopowo-szkoleniową.

Zapraszamy po 15 Listopada.

Jak wygląda projekt ogrodu możecie zobaczyć tutaj: Jak tworzymy projekt ogrodu

Projekty koncepcyjne: Terminy projektowe prosimy rezerwować z dużym wyprzedzeniem minimum oczekiwania to 12-20 tygodni. W tej chwili mamy jeszcze jedno wolne miejsca na kwiecień i maj 2020r. Bardzo prosimy o szybkie rezerwacje.

Duże projekty kompleksowe (techniczne) nieco bardziej rozbudowane niż koncepcyjne, uzupełnione o  plansze techniczne (taras, kostka, ogrodzenie), oraz o rzuty i przekroje małej architektury. Najbliższe wolne terminy: czerwiec 2020r.

Projekty małych ogródków do 100m2/ Projekty rabat: zapraszamy na marzec 2020r.

“Projekt szybkiego ogrodu”– najbliższy termin spotkania to też już marzec 2020r.

CENY: Projekty są zawsze wyceniane indywidualnie na podstawie nakładu pracy projektowej, bardzo prosimy podawać więc w zapytaniach powierzchnię ogrodu do zaprojektowania, określić jego topografię (na spadku czy płaska), oraz podać czy mamy zaprojektować również elementy małej architektury jak: ogrodzenie, altanka, taras itp.

Przykładowo: Cena niewielkiej aranżacji rabaty o pow. 30- 80m2 to koszt  490- 750 zł, a zajmie nam ona od 2 do 4 dni roboczych.

Koncepcyjny projekt nowoczesnego ogrodu, na terenie o wielkości 1000m2 (na działce płaskiej), zawierający: dokładne wizualizacje, rozplanowanie podjazdu, tarasu, ścieżek, stref zielonych+ plansze z wymiarami+ spis roślin i polecanych szkółek… to koszt około 3200-3900 PLN (brutto) i zajmie on nam minimum 3 tygodnie pracy.

Koszt projektu stanowi orientacyjnie 10-15% ceny jego późniejszej budowy (wszystko zależy od rozmachu aranżacji i dobranych materiałów). Budżet możecie z nami ustalić na początku i będziemy starali się do niego dostosować.

Ceny projektów jak i ogrodów wykonywanych na skarpach i spadkach są ZAWSZE o 20% wyższe.

Projekty ogrodów w Londynie i okolicach wykonujemy na podstawie pomiarów własnych, lub online- do wyboru. Ceny projektów w GBP są podane  w niniejszym cenniku.  Wizyta projektanta w ogrodzie i pomiary to koszt 100 funtów.

TERMIN: Aranżacje wykonujemy zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Gwarancją rezerwacji terminu jest podpisana obustronnie umowa z dokładnie określoną ceną i czasem wykonania.

Na wizytę projektanta zarezerwujcie sobie 3 godziny: rozmowa, omówienie szczegółów projektu, wspólny dobór stylu i materiałów na tarasy czy podjazd, inwentaryzacja terenu. Koszt spotkania to każdorazowo 250* zł- opłata pobierana w czasie spotkania.

Projekt ogrodu “online” na terenie całej Polski i UE: przesyłacie Państwo do nas rysunek z wymiarami, zdjęcia topografii ogrodu i próbki gleby. Szczegóły ustalamy elektronicznie i telefonicznie. Proszę się nie bać takich projektów, z powodzeniem wykonujemy projekty zdalne od ponad 10 lat. Uwaga: Nie projektujemy skomplikowanych ogrodów online na terenach o trudnej topografii (duże spadki, rewitalizacje starych ogrodów, tereny skaliste czy podmokłe)- w przypadku takich ogrodów wizyta projektanta na miejscu i inwentaryzacja ogrodu jest niezbędna.

Projekty można realizować samodzielnie (są niezwykle dokładne i dobrze opisane), lub przy pomocy wykwalifikowanej ekipy.

Jeśli nie chcecie czekać na projekt: Zapraszamy też do sklepu z projektami po Gotowy Projekt Ogrodu

(*wszystkie podane ceny są cenami brutto)

rock garden design ireland

Projekt fragmentu ogrodu z wizualizcją

Aranżacja małego fragmentu ogrodu, z pełną wizualizacją 3D. W skład wchodzą: plansze z nasadzeniami>opis sadzenia/pielęgnacji roślin>spis szkółek gdzie można zamówić dobrane gatunki>30kolorowych wizualizacji. Opcja za dodatkową opłatą: projekt oświetlenia, nawodnień i techniczny rysunek małej architektury użytej na rabacie (pergola, trejaż, fontanna, murek) Wielkość 30-80m2. Cena zależna od skomplikowania terenu,  ilości architektury ogrodowej, gęstości nasadzeń.

490-790zł (180-220£)

Ogrody japońskie w Polsce

Projekt małego ogrodu, wizualizacja 3D

 Aranżacja niewielkiego ogrodu lub fragmentu ogrodu o wielkości 100-400m2. W skład wchodzą: kolorowe plansze z wymiarami>kolorowa plansza z doborem konkretnych materiałów i technologii> plansza z nasadzeniami i dokładny spis roślin>50 wizualizacji graficznych (dzień/noc)> opis sadzenia i pielęgnacji roślin>dobór punktów świetlnych. Opcje za dodatkową opłatą: projekt nawodnień i dokładne rzuty i rysunki techniczne małej architektury.  Cena zależna od skomplikowania projektu i nakładu pracy projektanta.

1250-2900 zł (370-590£)

Ogrody włoskie, projekto online, HomeGarden

Projekt średniego ogrodu z wizualizacją

Projekt ogrodu 500-900m2. Aranżacja zawiera: architekturę istniejącego/planowanego budynku wraz z elewacją>planszę z doborem materiałów na podjazdy i ścieżki> rzut z góry z wymiarami> aranżację zielenią> koncepcję pergoli/tarasu/altany>rozmieszczenie oświetlenia> dokładny spis roślin z opisem pielęgnacji> 100 kolorowych wizualizacji (mała architektura+zieleń). W opisie podajemy adresy szkółek z roślinami z planu. Opcja dodatkowa:  techniczne projekty: nawodnienia, ogrodzenia, kostki.

3000-3700 zł (780£)

Projekt  ogrodu nowoczesnego cena

Projekt dużego ogrodu z wizualizacją 3D

Projekty ogrodów o wielkości działki 1000-1500m2. Aranżacja zawiera: wrysowaną pełną architekturę domu na podstawie pomiarów własnych, lub przesłanych nam zdjęć i planów> projekt koncepcyjny: podjazdu, ścieżek, tarasu/altany/murków, z dokładnymi wymiarami i doborem materiału z katalogów> zaprojektowanie punktów świetlnych (podział na oświetlenie elektryczne/solarne) i widok ogrodu nocą> 150 wizualizacji 3D> plansze rozmieszczenia nasadzeń> dokładny gatunkowy spis roślin>opis pielęgnacji ogrodu>adresy szkółek z dobranymi w aranżacji roślinami (podpowiadamy jak i gdzie watro zakupić wskazane gatunki). Opcja za dodatkową opłatą to: dokładny projekt techniczny nawodnienia, kostki, tarasu, altany, ogrodzenia, fontanny.

3600-5400 zł (950£)

Zagospodarowanie ogrodu zielenią

Projekt zieleni na działkach zagospodarowanych

Projekty aranżacji zielenią ogrodów o wielkości 400-1200m2 z już istniejącą małą architekturą. Jeśli macie już w ogrodzie podjazd, chodniki, oraz altankę to wykonamy projekt samej zieleni obejmujący wszystkie, lub tylko wybrane miejsca w ogrodzie. Etapy wykonania: inwentaryzacja ogrodu lub przesłanie nam szkicu działki>wrysowanie przez projektanta szkicu domu i istniejących w ogrodzie elementów, do projektu> aranżacja zielenią kolejnych stref ogrodu>koncepcja oświetlenia z widokiem ogrodu nocą>wykonanie wizualizacji (10szt do każdej strefy). Opis do projektu zawiera instrukcję opieki nad roślinami, oraz adresy szkółek z ofertą dobranych w aranżacji gatunków. Opcja dodatkowa: projekt fontanny lub oczka wodnego, projekt nawodnień.

od 750zł/za każdą strefę

Projekt balkonu, tarasu lub dachu

Projekty tarasów, balkonów i zieleni na dachach

Namawiamy by wykorzystywać balkony, tarasy i dachy jako dodatkową przestrzeń do wypoczynku.  Jeśli chcecie stworzyć na tarasie dodatkową przestrzeń do siedzenia, a na balkonie salonik ogrodowy; to my pomożemy wykonać zagospodarowanie nawet niewielkiej przestrzeni zielenią. Wspólnie wybierzemy: materiały, donice, meble i rośliny. Poprzez trójwymiarowe podglądy możemy pobawić się przestrzenią i wykonać fajną aranżację, którą potem sami zrealizujecie. Możemy także całą aranżację wykonać dla Was z jedną ze współpracujących ekip. Koszt projektu i wykonania dopasujemy indywidualnie do zakładanego budżetu i do nakładu naszej pracy. Projekt małego balkonu już od 750zł. Aranżacje ogródków piwnych od 1100zł. Projekt tarasu od 1250zł.

Od 750 zł (290£)

Projektowanie ogrodów na miejscu u klienta, plansza i spis roślin

 Szybki projekt ogrodu z poradą “na miejscu”

Indywidualna aranżacja fragmentu ogrodu, bez wizualizacji.  Wykonujemy ją  w ramach konsultacji w ogrodzie u klienta. Na spotkaniu wraz z Inwestorem, planujemy jak wykonać ogród, dobieramy gatunki roślin i 2-3 elementy małej architektury (ścieżka, łuk, pergola); a następnie w biurze, wykonujemy kolorowe plansze z dokładnym spisem roślin i wymiarami. Cena zależna od nakładu pracy i wielkości ogrodu. Na niewielki ogród trzeba zarezerwować ok. 3-4h. Dojazd w promieniu 30km od Bielska-Białej (oraz SW Londyn).

250 zł/h (100£/h)

Japanese garden, design, London

Projekt ogrodu 2D (kolorowe plansze i rzuty)

Aranżacja ogrodu bez wizualizacji, tylko kolorowe rzuty.  W skład wchodzą:  kolorowe plansze graficzne rozplanowania terenu,  rysunki techniczne z wymiarami poszczególnych elementów, spis roślin wraz z planszą nasadzeń, opis sadzenia/pielęgnacji roślin. Opcje za dodatkową opłatą: projekt techniczny kostki i ścieżek, nawodnienia i projekty techniczne ogrodzenia czy altanki. Wielkość 500-1200m2. Cena zależna od nakładu pracy projektanta: rozmiaru ternu, gęstości nasadzeń, ilości planowanej architektury.

2700-3500 zł(470£)

Projekt zagodpodarowania działki

Projekt zagospodarowania działki architekturą

Rozplanowanie działki przed, lub w trakcie budowy domu. Projekt graficzny całego terenu z wizualizacją 3D. W projekcie możecie podejrzeć jak  ustawić dom, wykończyć elewację i ogrodzenie, jak rozplanować taras i podjazd. Rozplanujemy też: ścieżki, altanę, basen i inne elementy małej architektury. Dwie wersje do wyboru, do wybranej wersji dodamy plansze techniczne z wymiarami i spisem materiałów.   CENA NIE OBEJMUJE PROJEKTU ZIELENI. Koszt projektu zależny od skomplikowania terenu i ilości architektury.

od 1950 zł

Projekt podjazdu, projekt kostki brukowej

Projekt podjazdu i kostki, projekt ogrodzenia

Koncepcję rozmieszczenia podjazdu i ścieżek znajdziecie w każdym naszym projekcie kompleksowym 3D. Na jednej z plansz znajdą się też wszystkie podstawowe wymiary. Jeśli potrzebujecie dokładnego projektu technicznego kostki, czy ogrodzenia wraz z: dokładnymi wymiarami,  doborem konkretnych materiałów z katalogów, kosztorysem materiałowym, układem kostki; to polecamy wykonanie projektu technicznego.  Cena zależna od powierzchni i skomplikowania wzoru.

od 750 zł ( 290£)

Nowoczesny ogród z tarsem

Projekty techniczne tarasów, altan, pergoli

Jeśli zależy Wam tylko na aranżacji niektórych fragmentów ogrodów, za dodatkową opłatą wykonujemy koncepcje i dokładne projekty techniczne:  podniesionych tarasów, zagospodarowanie skarp, projekty tarasoli i zadaszeń- potrzebne dla wykonawców i do zgłoszeń budowlanych. Projekty uwzględniają dobór konkretnych materiałów użytych w budowie. Aranżację dostosowujemy do architektury budynków oraz zakładanego budżetu.

 od 1250 zł (350£)

Projekt oświetlenia i nawodnienia

Projekt oświetlenia, lub nawodnienia

Każdy projekt 3D  zawiera koncepcję rozmieszczenia światełek  w ogrodzie, wraz z wizualizacją miejsc podświetlonych. Podpowiadamy gdzie użyć lamp elektrycznych, a gdzie można wstawić lampy solarne. Jako opcję dodatkową, oferujemy dokładny projekt  techniczny  instalacji elektrycznej, z rozprowadzeniem linii w planie ogrodu i doborem konkretnej stylistyki. W podobnej cenie zamówicie też projekt nawodnień, z podziałem na sekcje podlewania kolejnych części ogrodu.

od 350 zł (150£)

projekt ogrodu z oczkiem wodnym i strumieniem

Projekt oczka wodnego, stawu

Kompleksowy projekt stawu, lub oczka wodnego w ogrodzie. Dobór technologi wykonania, materiału, rysunki techniczne, przekroje i kolorowe grafiki. Dobór oświetlenia i roślin na poszczególne strefy. Cena zależna od ilości elementów, wielkości i stopnia skomplikowania.

od 1250 zł (350£)

Projekt basenu cena

Projekt basenu, zbiornika z wodą

Projekt aranżacji basenu, zbiornika wodnego w ogrodzie. Dobór technologi wykonania. Projekt techniczny podbudowy. Dobór zbiornika od konkretnego producenta z dopasowaniem do terenu, przepisów budowlanych i wymagań technicznych

od 1250 zł (350£)

Water Feature design, projekt kaskady wodnej Katowice

Projekt techniczny małej architektury

Małe oczka wodne, kaskady, fontanny, pergole, paleniska z kamienia, betonowe ławki, aranżacje murowanych donic, meble na zamówienie. Cokolwiek sobie w ogrodzie wymyślicie- my wykonamy rysunek techniczny z wymiarami, a nawet  wizualizację dla wykonawcy.

od 290 zł (100£)

Garden measure

Pomiary i dojazd do klienta

Cena za wizytę obejmuje: dojazd do klienta, omówienie szczegółów projektu, wstępny dobór stylu ogrodu i materiałów do jego budowy, dobór kolorystyki, wykonanie inwentaryzacji i pomiarów, pobranie próbek gleby, porady wstępne na miejscu: np. jak przygotować glebę pod nasadzenia. Najczęściej również na miejscu następuje podpisanie umowy, aby obie strony miały pewność że wizyta miała sens. Spotkanie trwa 2-4h (przy większych ogrodach są to dwie wizyty). Opłata pobierana jest na spotkaniu. Doliczamy dojazd w strefie ponad 30 km od firmy

250 zł (80£)

testi_02

Zakupy w szkółkach i centrach ogrodniczych

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług nie tylko przy projekcie, ale i w czasie realizacji. Pomagamy w zakupach w szkółkach i centrach ogrodniczych. Pomagamy w sadzeniu roślin, np. jeśli chcecie sami wykonać ogród. Doradzamy w sprawie doboru konkretnej nawierzchni na ścieżki i podjazdy- zgodnie z dokumentacją projektu. Zamawiamy za Was rośliny, współpracujemy z wykonawcami i nadzorujemy projekty w czasie jego realizacji.

od 60 zł/h (40£/h)

slider_02.jpg

Budowa ogrodu zgodnie z projektem

Chętnie współpracujemy z zewnętrznymi firmami ogrodniczymi i budowlanymi, które mogą wykonać dla Was kolejne etapy projektu. Zwykle do realizacji ogrodu potrzebujecie 2-3 firmy (do ogrodzenia i kostki, do prac murarskich i do zieleni). Uczestniczymy w realizacjach jako konsultanci.  Przy “trudnych ogrodach” w ramach dodatkowej usługi, projektant pojawi się na miejscu w czasie realizacji. Chętnie szkolimy jak prawidłowo możecie pielęgnować Wasz ogród.

w/g wyceny

Realizacje ogrodów Londyn

Jakub’s Harmony Gardens

299 Petrborough Road

Carshalton, SM5 1DF

Mobile: +44 7891 16 17 33

Projektowanie i zakładanie ogrodów londyn
budowa ogrodów Londyn
modne ogrody 2018
Ogrody Londyn HomeGarden
Realizacje ogrodów w Londynie