Koszt wykonania podstawowego projektu ogrodu o wielkości 1000m2 (na działce płaskiej) to około 2100 PLN (brutto).  Stanowi to orientacyjnie 5-10% ceny jego późniejszej budowy.

Gotowy produkt zawiera: wizualizacje 3D, kolorowe plansze z wymiarami i opisem stref, opis sadzenia i pielęgnacji roślin, koncepcje oświetlenia, dobór materiałów, adresy sklepów/szkółek.

Opcje dodatkowe to: techniczne projekty małej architektury (do zgłoszeń budowlanych), techniczny projekt instalacji nawodnienia i oświetlenia, projekty zbiorników wodnych, kosztorys, zakupy z projektantem, wykonanie nasadzeń.

Projekty wyceniamy indywidualnie na podstawie przesłanych przez Państwa informacji. Dostosowujemy je do wybranego stylu, wielkości i zakładanego budżetu.

Projekty wykonujemy zgodnie z kolejnością zgłoszeń, rezerwacje terminu na podstawie umowy. W okresie wiosennym i  jesiennym radzimy zamawiać wykonanie projektu z minimum 2-miesięcznym wyprzedzeniem.

Projekty można realizować samodzielnie (są bardzo dokładne) lub przy pomocy jednej z polecanych przez nas ekip.
Zapraszamy też do sklepu z projektami po Gotowy Projekt Ogrodu.

rock garden design ireland

Projekt rabaty z wizualizacją 3D

Indywidualna aranżacja rabaty/małego fragmentu ogrodu, z pełną wizualizacją 3D. W skład wchodzą plansze i opis sadzenia/pielęgnacji roślin, oraz spis szkółek gdzie można zamówić dobrane gatunki. Opcja dodatkowa: projekt oświetlenia, nawodnień i małej architektury. Wielkość 20-80m2. Cena zależna od nakładu pracy: skomplikowania terenu,  ilości architektury ogrodowej.

390-690zł (220£)

Ogrody japońskie w Polsce

Projekt małego ogrodu 3D

Indywidualna aranżacja niewielkiego ogrodu, lub jego fragmentu o wielkości 100-400m2. Projekt z pełną wizualizacją. W skład wchodzą kolorowe plansze i rzuty, opis etapów wykonania, a także sadzenia/pielęgnacji roślin. Opcje za dodatkową opłatą: projekt oświetlenia, nawodnień i techniczne rzuty małej architektury.  Cena zależna od skomplikowania projektu i nakładu pracy projektanta.

790-1790 zł (450£)

Ogrody włoskie, projekto online, HomeGarden

Projekt średniego ogrodu z wizualizacją

Najczęściej zamawiane projekty ogrodów o wielkości działki 500-900m2. Aranżacja zawiera wrysowaną pełną architekturę istniejącego/planowanego budynku, podjazdy i ścieżki, ogrodzenie, tarasy i pergole. Opis do projektu zawiera również opis  pielęgnacji. Podpowiadamy adresy szkółek z dobranymi w aranżacji roślinami. Opcja dodatkowa to projekty: nawodnienia i oświetlenia.

1850-2700 zł(650£)

Projekt  ogrodu nowoczesnego cena

Projekt dużego ogrodu 3D

Projekty ogrodów o wielkości działki 1000-1400m2. Aranżacja zawiera wrysowaną pełną architekturę domu, podjazdy i ścieżki, ogrodzenie, tarasy i pergole. Koncepcja oświetlenia z widokiem ogrodu nocą. Opis do projektu z opisem pielęgnacji roślin, oraz adresy szkółek z dobranymi w aranżacji gatunkami. Opcja za dodatkową opłatą to: projekt techniczny nawodnienia, oświetlenia i małej architektury.

1950-3100 zł (750£)

Projekt dużego ogrodu Katowice

Duże ogrody leśne i parkowe

Projekty ogrodów o powierzchni powyżej 1500m2. Aranżacja zawiera wrysowaną architekturę domu, podjazdy i ścieżki, ogrodzenia, tarasy i pergole. Koncepcja oświetlenia z widokiem ogrodu nocą. Opis do projektu zawiera instrukcję opieki nad roślinami, oraz adresy szkółek z ofertą dobranych w aranżacji gatunków. Opcja dodatkowa: projekt techniczny nawodnień, oświetlenia, małej architektury.

1,60-2,50 zł/m2

Projekt balkonu, tarasu lub dachu

Aranżacje balkonów i dachów budynków.

Namawiamy by wykorzystywać balkony, tarasy i dachy jako dodatkową przestrzeń do wypoczynku. Projekty 2D/ 3D, lub tylko prosty rysunek.  Jeśli chcecie stworzyć na balkonie mały salonik wypoczynkowy; pomożemy wybrać materiały, meble i rośliny, oraz wykonać fajną aranżację. Koszt projektu i wykonania dopasujemy indywidualnie do zakładanego budżetu i do nakładu naszej pracy.

od 420 zł (170£)

Projekt rabaty frontowej 2D HomeGarden RF1

Projekt rabaty 2D

Indywidualna aranżacja fragmentu ogrodu, bez wizualizacji. W skład wchodzą kolorowe plansze i rzuty, dobór  gatunków do posadzenia, opis sadzenia/pielęgnacji roślin. Opcja za dodatkową opłatą: projekt oświetlenia, nawodnień i małej architektury (w cenie +100zł). Wielkość kawałka ogrodu 20-100m2. Cena zależna od nakładu pracy: gęstości nasadzeń,  ilości architektury ogrodowej.

320-550 zł(150£)

Japanese garden, design, London

Projekt ogrodu 2D

Aranżacja ogrodu bez wizualizacji. W skład wchodzą kolorowe plansze graficzne,  rysunki techniczne, opis sadzenia/pielęgnacji roślin. Projekt podjazdu, ścieżek, koncepcja rozmieszczenia oświetlenia. Opcja dodatkowa: nawodnienia i projekty techniczne architektury, przekroje terenu. Wielkość 500-1200m2. Cena zależna od nakładu pracy projektanta: rozmiaru ternu, gęstości nasadzeń, architektury.

1500-2700 zł(490£)

Projekt zagospodarowania terenu przed budową domu

Projekt zagospodarowania terenu

Rozplanowanie działki przed, lub w trakcie budowy domu. Projekt graficzny całego terenu z wizualizacją 3D. W projekcie dopasowanie: elewacji, płotu. Rozmieszczenie: podjazdu, ścieżek, garażu, oczyszczalni i innych elementów architektury. Cena nie obejmuje planu nasadzeń. Koszt projektu wyliczany na podstawie wielkości działki i ilości architektury.

od 1350 zł

Projekty zieleni dla biur

Projekty zieleni dla firm

Indywidualne aranżacje zielenią terenu należącego do biur, firm i budynków gastronomi. Wykonujemy i realizujemy zielone ogródki dla restauracji. Koszt aranżacji  i dobór elementów ogródka (donice, rośliny, nawierzchnie), dopasowujemy do budżetu Inwestora. Kosztorys do realizacji w cenie projektu. Realizacje wykonujemy również w Londynie.

od 550 zł (250£)

Nowoczesny ogród z tarsem

Projekty techniczne tarasów i altan

Dokładne projekty techniczne małej architektury ogrodowej, nawierzchni lub elewacji potrzebne dla wykonawców i do zgłoszeń budowlanych. Projekty uwzględniają dobór konkretnych materiałów użytych w budowie. Aranżację dostosowujemy do architektury budynków oraz zakładanego budżetu.

cena od 650 zł (from 350£)

Projekt oświetlenia w ogrodzie

Projekt oświetlenia, lub nawodnienia

Każdy projekt 3D  zawiera koncepcję rozmieszczenia światła w ogrodzie, wraz z wizualizacją miejsc podświetlonych. Jako opcję dodatkową, wykonujemy projekt  techniczny rozmieszczenia instalacji elektrycznej dla lamp i urządzeń. Jeśli w ogrodzie istnieje potrzeba- wykonujemy  projekt nawodnień.

od 200 zł (80£)

projekt ogrodu z oczkiem wodnym i strumieniem

Projekt oczka wodnego, stawu

Kompleksowy projekt stawu, oczka wodnego w ogrodzie. Dobór technologi wykonania, materiału, rysunki techniczne, przekroje i kolorowe grafiki. Dobór oświetlenia i roślin strefy przybrzeżnej. Cena zależna od ilości elementów.

od 650 zł ( from 250£)

Projekt basenu cena

Projekt basenu, zbiornika z wodą

Projekt aranżacji basenu, zbiornika wodnego w ogrodzie. Dobór technologi wykonania. Projekt techniczny podbudowy. Dobór zbiornika od konkretnego producenta z dopasowaniem do terenu, przepisów budowlanych i wymagań. technicznych

od 650 zł (250£)

Water Feature design, projekt kaskady wodnej Katowice

Projekt techniczny małej architektury

Kaskady, fontanny, pergole, trejaże, łuki, kratki, paleniska z kamienia, betonowe ławki…Cokolwiek sobie w ogrodzie wymyślicie- my wykonamy rysunek techniczny z wymiarami, czy wizualizację dla ekipy budowlanej.

od 200 zł (150£)

Garden measure

Pomiary i dojazd do klienta

Cena za pomiar ogrodu obejmuje: wykonanie inwentaryzacji architektury istniejącej, spis roślin rosnących w ogrodzie i naniesienie ich na plan, dojazd do klienta, pobranie i badanie próbek gleby. Opłata pobierana jest w dniu przyjazdu, koszt inwentaryzacji odjęty zostanie od ceny projektu (przy średnich i dużych ogrodach) .

40 zł /h + dojazd

testi_02

Zakupy w szkółkach i centrach ogrodniczych

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług nie tylko przy projekcie ale i w czasie realizacji. Chętnie pomagamy w zakupach w szkółkach i centrach ogrodniczych. Doradzamy w sprawie doboru konkretnej nawierzchni na ścieżki i podjazdy. Samodzielnie robimy dla was zakupy roślin i załatwiamy transport.

30 zł/h +dojazd

slider_02.jpg

Budowa ogrodu zgodnie z projektem

Wykonujemy realizacje we współpracy z kilkoma profesjonalnymi firmami ogrodniczymi (pytać o wolne terminy ze sporym wyprzedzeniem). Uczestniczymy w realizacjach jako konsultanci i pomoc techniczna. Pomagamy przy realizacji. Profesjonalne firmy ogrodnicze zachęcamy do współpracy z nami.

w/g wyceny

Realizacje ogrodów Londyn

Jakub’s Harmony Gardens

299 Petrborough Road

Carshalton, SM5 1DF

Mobile: +44 7891 16 17 33

Projektowanie i zakładanie ogrodów londyn
budowa ogrodów Londyn
modne ogrody 2018
Ogrody Londyn HomeGarden
Realizacje ogrodów w Londynie