Dziękujemy Państwu za ogromne zainteresowanie naszą ofertą i za okazane zaufanie 🙂

Aranżacje wykonujemy zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Gwarancją rezerwacji jest podpisana obustronnie umowa z dokładnie określoną ceną i terminem.  W związku z ogromną ilością zamówień w okresie wiosennym i  jesiennym bardzo prosimy zamawiać  projekty z minimum 2-miesięcznym wyprzedzeniem.

Projekt ogrodu „na miejscu” – po wcześniejszym umówieniu terminu- wykonujemy na terenie Śląska i Małopolski (dojazd w promieniu około 50 km od Bielska-Białej).

(Na wizytę projektanta na miejscu zarezerwujcie sobie około 2-3 godzin: rozmowa, ustalenie szczegółów, pomiary i zdjęcia. Koszt inwentaryzacji i spotkania to każdorazowo 150* zł- opłata pobierana na miejscu w czasie spotkania.

Projekt ogrodu „online” na terenie całej Polski i UE (przesyłacie Państwo do nas rysunek z wymiarami, zdjęcia topografii ogrodu i próbki gleby), szczegóły ustalamy elektronicznie i telefonicznie.

Projektowanie ogrodów w Londynie (na podstawie pomiarów własnych),  jak również późniejszą budowę ogrodu wykonujemy we współpracy z Harmony Gardens. Koszt spotkania i inwentaryzacji ogrodu to 50 GBP.

Cena podstawowego, prostego projektu ogrodu o wielkości 1000m2 (na działce płaskiej) to około 2100-2700 PLN (brutto).  Stanowi to orientacyjnie 10% ceny jego późniejszej budowy, zależnie od skomplikowania architektury i gęstości nasadzeń.

Gotowa aranżacja zawiera: wizualizacje 3D, kolorowe plansze z dokładnymi wymiarami i opisem poszczególnych stref, dokładną specyfikację roślin, opis sadzenia i pielęgnacji, koncepcję oświetlenia, dobór materiałów, adresy polecanych sklepów/szkółek.

Techniczne projekty architektury, kosztorysy, projekty instalacji… wykonujemy za dodatkową opłatą.

Projekty można realizować samodzielnie (są bardzo dokładne) lub przy pomocy jednej z polecanych przez nas ekip.
Zapraszamy też do sklepu z projektami po Gotowy Projekt Ogrodu.

(*wszystkie podane ceny są cenami brutto)

rock garden design ireland

Projekt rabaty z wizualizacją 3D

Indywidualna aranżacja rabaty/małego fragmentu ogrodu, z pełną wizualizacją 3D. W skład wchodzą plansze i opis sadzenia/pielęgnacji roślin, oraz spis szkółek gdzie można zamówić dobrane gatunki. Opcja dodatkowa: projekt oświetlenia, nawodnień i małej architektury. Wielkość 20-80m2. Cena zależna od nakładu pracy: skomplikowania terenu,  ilości architektury ogrodowej.

450-850zł (100-250£)

Ogrody japońskie w Polsce

Projekt małego ogrodu, wizualizacja 3D

Wymagająca sporej kreatywności aranżacja niewielkiego ogrodu/fragmentu ogrodu o wielkości 100-400m2. W skład wchodzą: kolorowe plansze z wymiarami> 30 wizualizacji graficznych> opis etapów wykonania> opis sadzenia i pielęgnacji roślin. Opcje za dodatkową opłatą: projekt oświetlenia, nawodnień i techniczne rzuty małej architektury.  Cena zależna od skomplikowania projektu, czyli nakładu pracy projektanta.

850-1900 zł (250-500£)

Ogrody włoskie, projekto online, HomeGarden

Projekt średniego ogrodu z wizualizacją

Najczęściej zamawiane to projekty o wielkości działki 500-900m2. Aranżacja zawiera: architekturę istniejącego/ planowanego budynku> plansze z wymiarami> podjazdy i ścieżki> koncepcja: taras, ogrodzenie, oświetlenie> spis roślin z opisem pielęgnacji. Podpowiadamy adresy szkółek z dobranymi roślinami. Opcja dodatkowa to techniczne projekty: nawodnienia, oświetlenia, architektury.

1900-3200 zł (490-650£)

Projekt  ogrodu nowoczesnego cena

Projekt dużego ogrodu 3D

Projekty ogrodów o wielkości działki 1000-1400m2. Aranżacja zawiera wrysowaną pełną architekturę domu, podjazdy i ścieżki, ogrodzenie, tarasy i pergole. Koncepcja oświetlenia z widokiem ogrodu nocą. Opis do projektu z opisem pielęgnacji roślin, oraz adresy szkółek z dobranymi w aranżacji gatunkami. Opcja za dodatkową opłatą to: projekt techniczny nawodnienia, oświetlenia i małej architektury.

2600-4000 zł (from 650£)

Projekt dużego ogrodu Katowice

Duże ogrody leśne i parkowe

Projekty ogrodów o powierzchni powyżej 1500m2. Aranżacja zawiera wrysowaną architekturę domu, podjazdy i ścieżki, ogrodzenia, tarasy i pergole. Koncepcja oświetlenia z widokiem ogrodu nocą. Opis do projektu zawiera instrukcję opieki nad roślinami, oraz adresy szkółek z ofertą dobranych w aranżacji gatunków. Opcja dodatkowa: projekt techniczny nawodnień, oświetlenia, małej architektury.

1,50-2,60 zł/m2

Projekt balkonu, tarasu lub dachu

Aranżacje balkonów i dachów budynków.

Namawiamy by wykorzystywać balkony, tarasy i dachy jako dodatkową przestrzeń do wypoczynku. Projekty 2D/ 3D, lub tylko prosty rysunek.  Jeśli chcecie stworzyć na balkonie mały salonik wypoczynkowy; pomożemy wybrać materiały, meble i rośliny, oraz wykonać fajną aranżację. Koszt projektu i wykonania dopasujemy indywidualnie do zakładanego budżetu i do nakładu naszej pracy.

od 550 zł (from 200£)

Projekt rabaty frontowej 2D HomeGarden RF1

Projekt rabaty 2D

Indywidualna aranżacja fragmentu ogrodu, bez wizualizacji. W skład wchodzą kolorowe plansze i rzuty, dobór  gatunków do posadzenia, opis sadzenia/pielęgnacji roślin. Opcja za dodatkową opłatą: projekt oświetlenia, nawodnień i małej architektury (w cenie +150zł). Wielkość kawałka ogrodu 20-100m2. Cena zależna od nakładu pracy: gęstości nasadzeń,  ilości architektury ogrodowej.

350-550 zł(150£)

Japanese garden, design, London

Projekt ogrodu 2D

Aranżacja ogrodu bez wizualizacji. W skład wchodzą kolorowe plansze graficzne,  rysunki techniczne, opis sadzenia/pielęgnacji roślin. Projekt podjazdu, ścieżek, koncepcja rozmieszczenia oświetlenia. Opcja dodatkowa: nawodnienia i projekty techniczne architektury, przekroje terenu. Wielkość 500-1200m2. Cena zależna od nakładu pracy projektanta: rozmiaru ternu, gęstości nasadzeń, architektury.

1700-3000 zł(390£)

Zagospodarowanie terenu

Projekt zagospodarowania terenu

Rozplanowanie działki przed, lub w trakcie budowy domu. Projekt graficzny całego terenu z wizualizacją 3D. W projekcie dopasowanie: elewacji, płotu. Rozmieszczenie: podjazdu, ścieżek, garażu, oczyszczalni i innych elementów architektury. CENA NIE OBEJMUJE PROJEKTU ZIELENI. Koszt projektu zależny od skomplikowania terenu i ilości architektury.

od 1650 zł

Projekty zieleni dla biur

Projekty zieleni dla firm

Indywidualne aranżacje zielenią terenu należącego do biur, firm i budynków gastronomi. Wykonujemy i realizujemy zielone ogródki dla restauracji. Koszt aranżacji  i dobór elementów ogródka (donice, rośliny, nawierzchnie), dopasowujemy do budżetu Inwestora. Kosztorys do realizacji w cenie projektu. Realizacje wykonujemy również w Londynie.

od 950 zł (from 250£)

Nowoczesny ogród z tarsem

Projekty techniczne tarasów i altan

Dokładne projekty techniczne małej architektury ogrodowej, nawierzchni, ogrodzenia lub elewacji potrzebne dla wykonawców i do zgłoszeń budowlanych. Projekty uwzględniają dobór konkretnych materiałów użytych w budowie. Aranżację dostosowujemy do architektury budynków oraz zakładanego budżetu.

 od 650 zł (from 200£)

Projekt oświetlenia w ogrodzie

Projekt oświetlenia, lub nawodnienia

Każdy projekt 3D  zawiera koncepcję rozmieszczenia światła w ogrodzie, wraz z wizualizacją miejsc podświetlonych. Jako opcję dodatkową, wykonujemy projekt  techniczny rozmieszczenia instalacji elektrycznej dla lamp i urządzeń. Jeśli w ogrodzie istnieje potrzeba- wykonujemy  projekt nawodnień.

od 250 zł (from 70£)

projekt ogrodu z oczkiem wodnym i strumieniem

Projekt oczka wodnego, stawu

Kompleksowy projekt stawu, oczka wodnego w ogrodzie. Dobór technologi wykonania, materiału, rysunki techniczne, przekroje i kolorowe grafiki. Dobór oświetlenia i roślin strefy przybrzeżnej. Cena zależna od ilości elementów, wielkości i stopnia skomplikowania.

od 750 zł (from 250£)

Projekt basenu cena

Projekt basenu, zbiornika z wodą

Projekt aranżacji basenu, zbiornika wodnego w ogrodzie. Dobór technologi wykonania. Projekt techniczny podbudowy. Dobór zbiornika od konkretnego producenta z dopasowaniem do terenu, przepisów budowlanych i wymagań. technicznych

od 750 zł (250£)

Water Feature design, projekt kaskady wodnej Katowice

Projekt techniczny małej architektury

Kaskady, fontanny, pergole, trejaże, łuki, kratki, paleniska z kamienia, betonowe ławki, aranżacje murowanych donic, meble…Cokolwiek sobie w ogrodzie wymyślicie- my wykonamy rysunek techniczny z wymiarami, a nawet  wizualizację dla wykonawcy.

od 300 zł (150£)

Garden measure

Pomiary i dojazd do klienta

Cena za pomiar ogrodu obejmuje: wykonanie inwentaryzacji architektury istniejącej, dojazd do klienta, pobranie i badanie próbek gleby. Wizyta trwa minimum 2 godziny, łączy się z doborem stylu ogrodu, kolorystyki, wstępnym zaprojektowaniem stref ogrodu, podpisaniem umowy. Opłata pobierana jest w dniu przyjazdu. Dodatkowo doliczamy koszt dojazdu w strefie ponad 30 km. od firmy

 od 150 zł (50£)

testi_02

Zakupy w szkółkach i centrach ogrodniczych

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług nie tylko przy projekcie ale i w czasie realizacji. Chętnie pomagamy w zakupach w szkółkach i centrach ogrodniczych. Doradzamy w sprawie doboru konkretnej nawierzchni na ścieżki i podjazdy- zgodnie z dokumentacją projektu. Samodzielnie robimy dla was zakupy roślin i pomagamy je sadzić w ogrodzie.

50 zł/h (20£/h)

slider_02.jpg

Budowa ogrodu zgodnie z projektem

Wykonujemy realizacje we współpracy z kilkoma firmami ogrodniczymi (prosimy pytać o wolne terminy ze sporym wyprzedzeniem). Za dodatkową opłatą uczestniczymy w realizacjach jako konsultanci i pomoc techniczna. Pomagamy przy realizacji telefonicznie, zawsze kiedy jesteśmy potrzebni. Profesjonalne firmy ogrodnicze, zachęcamy do współpracy z nami

w/g wyceny

Realizacje ogrodów Londyn

Jakub’s Harmony Gardens

299 Petrborough Road

Carshalton, SM5 1DF

Mobile: +44 7891 16 17 33

Projektowanie i zakładanie ogrodów londyn
budowa ogrodów Londyn
modne ogrody 2018
Ogrody Londyn HomeGarden
Realizacje ogrodów w Londynie